Witaj szkoło!

05 września, 2017

4 września br. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. To bardzo ważny dla nas rok, ponieważ wkraczamy w kolejny etap edukacyjny — w progach  naszej szkoły, po raz pierwszy, witamy czwartoklasistów.

Witaj szkoło! 4 września w naszej szkole naukę rozpoczęło 106 uczniów. Co dla nas bardzo istotne wchodzimy w nowy etap edukacyjny — pierwszy rok czwartej klasy.

W okresie wakacji z zapałem przygotowywaliśmy sale dla dzieci. Odświeżone ściany, meble, dywany, a także materiały montessori, takie jak mapy.

Wierzymy, że będzie to naprawdę wyjątkowy, rozwojowy i radosny zarówno dla dzieci, jak i dla nas rok.

Wszystkim dzieciom życzymy, aby ich ciekawość świata rosła z każdym dniem, aby przy naszym wsparciu mogły rozwijać swoje zainteresowania i mocne strony, a także, aby każdy ich dzień był przepełniony radością. Wierzymy, że nasza szkoła będzie miejscem, do którego będą chętnie przychodzić, aby zdobywać nową wiedzę i doświadczenia, ale także, aby nawiązać wieloletnie przyjaźnie.

Rodzicom i sobie życzymy, abyśmy stale czerpali satysfakcję i inspirację z codziennego rozwoju dzieci i abyśmy wspólnie, z zapałem pomagali im się doskonalić.

Dziękujemy również wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem, często po godzinach (!) pracowali, aby z entuzjazmem rozpocząć nowy rok szkolny.

OSEA – ogólnopolskie spotkanie edukacji alternatywnej w Krakowie 22 X 2016Zielona szkoła na Zaczarowanym Wzgórzu